Wynagrodzenie ustalane jest podczas spotkania z klientem. Jego wysokość uzależniona jest między innymi od rodzaju zlecenia, terminu jego wykonania, wartości przedmiotu sprawy i nakładu pracy.

Wynagrodzenie może mieć formę prowizyjną, ryczałtową, może też być ustalone w oparciu o stawki godzinowe. W przypadku niektórych spraw, Kancelaria Adwokacka może umówić się z klientem na wynagrodzenie, którego istotnym elementem będzie premia od sukcesu.

Cena usług

Jak kształtują się koszty współpracy z nami? Ze względu na charakter świadczonych porad i usług prawnych, trudno sporządzić precyzyjny cennik. Sprawy rozwodowe różnią się między sobą, a ostateczne wynagrodzenie zależy przynajmniej od kilku podstawowych czynników:

  • Rodzaju zlecenia oraz zakresu związanych z tym działań,
  • Terminu wykonania,
  • Wartości przedmiotu sprawy,
  • Nakładu pracy wymaganego w konkretnej sprawie.

Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią w celu ustalenia szczegółów. Podczas rozmowy łatwiej oszacować koszty związane z pracą, którą wykona adwokat.

Cena i forma płatności dopasowane do Klienta

Najważniejszym czynnikiem przemawiającym za indywidualnym podejściem, jest możliwość całkowitego dopasowania oferty do wymagań danej sprawy. W zależności od tego, czego tak naprawdę Klient potrzebuje, jaka jest specyfika sytuacji oraz jakie działania trzeba będzie wykonać (łącznie z przygotowaniem, skompletowaniem dokumentacji, pozyskaniem ekspertyz, ewentualnym powołaniem biegłych), przedstawiona zostanie dopasowana oferta.

To jednak nie wszystko. Jeżeli chodzi o usługi adwokata w Poznaniu, cena oparta w pełni na indywidualnych potrzebach to niejedyny atut współpracy z nami. Oferujemy również różne modele wynagrodzenia. Możemy rozliczać się:

  • w systemie prowizyjnym,
  • w systemie ryczałtowym,
    w oparciu o stawkę godzinową.

Dopasowujemy się do naszych Klientów, a w wielu przypadkach doradzamy najlepszy oraz najkorzystniejszy model współpracy.

Zapraszam do rozmowy

Polecamy gorąco kontakt telefoniczny lub mailowy, dzięki czemu można skorzystać z kompleksowej pomocy adwokata do spraw rozwodów w dogodnym modelu rozliczeniowym. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, a usługi z zakresu spraw rozwodowych świadczymy w Poznaniu i okolicach. W razie jakichkolwiek pytań również zachęcamy do rozmowy. Doświadczenie i wiedza, którą posiadamy, pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.